03/31 08:00 |
- |
Zenit-2 San Piteroburgo giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-2
|
03/12 10:30 |
- |
Zenit-2 San Piteroburgo giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
03/10 09:00 |
- |
Belogorie 2 giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
W |
2-3
|
02/02 14:00 |
- |
Shakhter-2 Soligorsk
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
01/31 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Dinamo-Olimp giovanile
|
L |
1-3
|
01/30 14:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Shakhter-2 Soligorsk
|
L |
0-3
|
01/13 09:00 |
- |
Nova-2 giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-1
|
01/12 12:00 |
- |
Fakel giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
01/10 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Nova-2 giovanile
|
L |
0-3
|
01/09 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Fakel giovanile
|
L |
0-3
|
11/18 10:00 |
- |
Kuzbass-2 giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
11/17 10:00 |
- |
Lokomotiv TSIVS giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
11/15 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Kuzbass-2 giovanile
|
L |
1-3
|
11/14 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Lokomotiv TSIVS giovanile
|
L |
0-3
|
11/04 08:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
ASK-2 Nizhny Novogord giovanile
|
L |
1-3
|
11/03 15:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Zenit-UOR primavera or giovanile
|
L |
1-3
|
11/01 14:00 |
- |
ASK-2 Nizhny Novogord giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
10/31 16:00 |
- |
Zenit-UOR primavera or giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
10/21 10:00 |
- |
Sshor Samotlor Nizhnevartovsk Youth
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
W |
0-3
|
10/20 10:00 |
- |
Yukior Yugra femminile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-1
|
10/18 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Sshor Samotlor Nizhnevartovsk Youth
|
L |
2-3
|
10/17 10:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Yukior Yugra femminile
|
L |
0-3
|
10/07 08:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Zenit-2 San Piteroburgo giovanile
|
L |
1-3
|
10/06 15:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Dinamo-2-LO giovanile
|
L |
1-3
|
10/04 12:00 |
- |
Zenit-2 San Piteroburgo giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
W |
0-3
|
10/03 14:00 |
- |
Dinamo-2-LO giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-0
|
04/16 06:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Sshor Samotlor Nizhnevartovsk Youth
|
L |
2-3
|
04/15 14:30 |
- |
Nova-2 giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
W |
0-3
|
04/14 12:00 |
- |
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
v
Berkuty Urala giovanile
|
L |
0-3
|
03/19 12:30 |
- |
Berkuty Urala giovanile
v
Neftyanik Orenburg UOR giovanile
|
L |
3-1
|